Szlifierka do gipsu gładzi tynków led 1400w żyrafa heidmann

  • Marka: geko
  • Ilość odwiedzin: 4
249.00 zł

Opis produktu

SZLIFIERKA DO GIPSU GŁADZI TYNKÓW 1400W (ŻYRAFA) HEIDMANN LED + ZESTAW 6 PAPIERÓW ŚCIERNYCH + WOREK NA PYŁ + ZAPASOWE SZCZOTKI SILNIKA
Wysokiej jakości szlifierka bezpyłowa firmy HEIDMANN model H00407  z podświetleniem LED.Urządzenie przeznaczone jest do szlifowania tynków i gładzi gipsowej.Krótka rękojeść i dodatkowa rączka umożliwia precyzyjne szlifowanie.Napęd z silnika jest przenoszony przez przekładnię, bez pośrednictwa zbędnych linek napędowych.Jest to prosta, solidna i zwarta konstrukcja.Funkcja regulacji obrotów silnika pozwala na dopasowanie prędkości obrotów tarczy do szlifowanego materiału. Dodatkowo w urządzeniu zastosowano układ płynnego startu, dzięki temu rozwiązaniu urządzenie nie startuje od razu z pełnymi obrotami.Ergonomiczne uchwyty pokryte gumową powłoką antypoślizgową, zwiększają komfort i precyzję podczas pracy z urządzeniem. Dodatkowym atutem szlifierki jest jej niewielki rozmiar, co znacznie ułatwia transport i przechowywanie.
Szlifierka wyposażona jest w system odprowadzania pyłu przystosowany do pracy z odkurzaczem przemysłowym, na wyposażeniu znajduje się worek zbierający pył oraz wąż umożliwiający podłączenie do odkurzacza.Ponadto system odpylania posiada kontrolę siły ssania, jest to rzadko spotykana cecha w tego tupu urządzeniach. W celu lepszego odprowadzania pyłu w urządzeniu stosuje się papiery ścierne z otworami, jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż odprowadzanie wyłącznie krawędziowe.
Funkcja regulacji obrotów silnika pozwala na dopasowanie prędkości obrotów tarczy do szlifowanego materiału.Dodatkowo w urządzeniu zastosowano układ płynnego startu, dzięki temu rozwiązaniu urządzenie nie startuje od razu z pełnymi obrotami.
Oświetlenie LED
Urządzenie posiada podświetlenie LED 360° wokół tarczy dzięki czemu nie potrzeba używać dodatkowych halogenów podświetlających ścianę.Obszar roboczy jest doświetlony dokładnie tam gdzie aktualnie szlifujemy przez dwurzędową taśmę LED. Dzięki temu praca jest bardziej precyzyjna a zamierzony efekt łatwiejszy do uzyskania.
Właściwości

Wydajny silnik o mocy 1400W
Średnica papieru 190mm
Antypoślizgowy uchwyt poprawiający komfort i bezpieczeństwo pracy
Wspomagające oświetlenie LED
Mocowanie dysku na rzep
Regulator prędkości obrotowej
Przekładany uchwyt: prawo/lewo
Wąż o długości 2m połączony z workiem na odpady
Przewód zasilający o długości 4m

Zawartość zestawu

Szlifierka do gipsu LED HEIDMANN
Worek na pył
Wąż odpylający
Papier ścierny 6 SZTUK (2x P150, 2x P180, 2x P240)
Klucz imbusowy
Zapasowe szczotki
Instrukcja obsługi w języku polskim
Oryginalne opakowanie

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!