Młot wyburzeniowy udarowy do kucia hex 2200w 63j geko

  • Marka: geko
  • Ilość odwiedzin: 4
1,699.00 zł

Opis produktu

PROFESJONALNY MŁOT UDAROWY WYBURZENIOWY BUDOWLANY 2200W 63J GEKO
Młot wyburzeniowy G80703 firmy GEKO został opracowany specjalnie do profesjonalnego zastosowania w ramach prac przemysłowo-budowlanych. Urządzenie zostało zaprojektowane pod kątem prac wyburzeniowych, kucia i dłutowania. Nadaje się do np. rozbijania, odrywania i drążenia betonu, kamienia, płytek i innych materiałów.
Młot charakteryzuje sie przy tym niezwykłą wytrzymałością na obciążenia i solidną konstrukcją. Mocny silnik o mocy 2200 W nigdy nie zawodzi i zapewnia stałą wydajność - niezależnie od zadania do wypełnienia. Narzędzie zostało przewidziane do długotrwałej eksploatacji zapewniając szczególnie wysoką wydajność roboczą.
Moc udarowa młota wyburzeniowego GEKO wynosi do 1400 uderzeń na minutę. Dzięki solidnej, metalowej obudowie urządzenie jest doskonale chronione przez rozpryskami i kawałkami kamieni. Szczególnej uwagi wart jest asortyment akcesoriów do młota wyburzeniowego - wystarczy wszystko rozpakować i można zaczynać.
Urządzenie dysponuje szybkim mocowaniem narzędziowym SDS-HEX (sześciokątnym) oferując możliwość dokupienia różnych akcesoriów przeznaczonych do tego systemu wiercenia. Wymiana dłuta - względnie wiertła - odbywa się dzięki szybkozłączu ręcznie, sprawnie i bez zbędnych opóźnień.
Uchwyty zamontowane po bokach urządzenia pozwalają na wygodną i efektywną pracę. Zapewniają doskonałe przyłożenie siły co umożliwia pracę bez uciążliwego zmęczenia. Włącznik urządzenia zamontowany w uchwycie zapewnia komfort pracy oraz wygodne sterowanie pracą urządzenia.


Dane techniczne:

Producent: GEKO
Napięcie zasilania: 230V / 50Hz
Moc: 2200W
Energia udaru: 63 J
Liczba udarów przy nominalnej prędkości obrotowej: 1400 bpm3

Zawartość zestawu:

Młot udarowy wyburzeniowy 1700W
dłuto płaskie 80mm uchwyt HEX 28mm
szpicak uchwyt HEX 38mm
pojemnik ze smarem
klucz serwisowy
klucze imbusowe 5 i 6mm
komplet zapasowych szczotek węglowych
walizka transportowa

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!